פרק 1 : מזימת הבנים? - חושן הרוש כתה ד בית ספר אופק

היום הורי טסו לחו"ל, אני נשארתי עם סבתי.הבוקר לא הצלחתי לקום, סבתי כתבה לי פתק שבו כתוב שהיא יצאה לעבודה מוקדם (למי אכפת?!). התקלחתי, צחצחתי שיניים וארגנתי את תיק בית הספר שלי, אחר כך הכנתי לי ארוחת בוקר. הכנתי סלט ומיץ תפוזים סחוט, אכלתי ומהסלט שנשאר הכנתי כריך לבית הספר (עם גבינה).

הלכתי על השביל שמוביל לבית הספר ונכנסתי אליו, ראיתי את כל הבנים בחבורה ליד הלוקר של מלך הכיתה, רון, ואת הבנות ליד הכיתה. כשעברתי ליד הבנים שמעתי שהם זוממים מזימה נגד הבנות! רציתי לומר לבנות, אך הן אמרו לי שהן יודעות על זה!

הן אמרו לי שהן חיכו לי כי אני זוממת מזימות חכמות, וזה נכון...

אז חשבתי קצת והרעיון שצץ לי היה לתת לכל הבנים הזמנות לפגישה בפיצרייה, כשהם יגיע, נשפוך עליהם מים מלמעלה (מהבית שלי) כך שירגישו איך זה ליזום מזימה מאחורי הגב.

הבנות אמרו שזה רעיון מעולה. נשאר זמן עד סוף ההפסקה, אז ארגנו את כל ההזמנות לכל הבנים.

בצלצול בדיוק סיימנו לארגן את כל ההזמנות, נכנסנו לכיתה ובקשנו מהמורה להיסטוריה לחלק את ההזמנות, היא הסכימה (זה היה ברור) .

בסוף היום הבנים הגיעו לפיצרייה וחיכו לנו שם, אנחנו היינו למעלה. שמעתי את רון שואל כמה זמן יש לנו להגיע אם אני גרה כל כך קרוב לפיצרייה, (תפעיל שכל, רון, אני מחזירה לך ולכל הבנים על המזימה), אז נתתי סימן לבנות להתחיל לשפוך. כל הבנים ברחו משם.

יום אחרי כן, כל הבנות באו אליי כדי ללכת איתי לבית הספר, כשנכנסנו חיכו לנו הבנים בפרצופים כועסים, אז כולנו התחלנו לצחוק והבנים לא הבינו למה. אחרי כמה זמן של צחוקים, ילדה אחת פלטה את זה ששפכנו עליהם את המים, (תפעילי שכל).

Comments