אודות


ברוכים הבאים לאתר שלי!

שמי חגית. בשנה"ל תשע"פ פרשתי ממשרד החינוך לאחר ששמשתי כרכזת תקשוב של מתי"א שומרון וכן מורה וגננת שילוב. אני אמא לשלושה ילדים בוגרים, סבתא לנכדים מדהימים ומתגוררת בקיבוץ עין החורש.

כמורה וגננת שילוב, עבדתי עם ילדי הגיל הרך גנים וכיתות היסוד וליוויתי אותם בשלביהם הראשונים בעולם הקריאה והכתיבה. וכך, כשאני רואה את הדרך שהם עוברים, את הקשיים ולעיתים התיסכול, נולד בי הצורך לעזור להם ולעבור איתם צעד אחר צעד את הדרך. וכך נולדו לי הסיפורים והפעילויות הנלוות שדרכם יכולה לעזור בקידומם.

במשך השנים הצטברו לי סיפורים רבים ובמהלכם גם נולד לי הספר "היה פעם קמץ ביישן" שיצא לאור בהוצאת צבעונים עם איוריו המקסימים של עמית אופיר, ומדגים בדרך ציורית וחביבה דרך להקניית התנועות ולחבב על הילדים את הקריאה.

לאחרונה, נולד לי ספר נוסף "העלה ורוח הסתיו" בו גם איירתי את הספר. הספר מתאר את בוא הסתיו דרך עינו של העלה. במהלך הטיול, פוגש  העלה מראות ונופים ומקבל הסבר מרוח הסתיו שמלווה אותו. 

ניתן לרכוש את הספר דרכי 

האתר נבנה בהשתלמות וירטואלית של אורית אבן חיים מורה ומנחה למחשבים בחינוך המיוחד. 

זו ההזדמנות לומר תודה  לתמיר לוי שסייע בידיי רבות כשנתקלתי בקשיים באתר עקב שינויים שחלו בקישורים לפעילויות שהכנתי. תמיר נרתם לעזרתי רק בכדי שהאתר יוכל לפעול כשורה לטובת ילדינו. 

באתר זה ניתן לעבוד עם הילד ולקדמו בקריאה או בהכנה לקריאה בכל שלב בו הוא נמצא, עד להפיכתו לקורא מיומן. כמו כן-  מצורפות פעילויות בהבנת הנקרא בהלימה לחינוך הלשוני ולמטרותיו. 
תת-דפים (1): סיפור ועוד...
Comments